آشپزخانه های سفید

شیوه طراحی کردن تمام آشپزخانه سفید

اگر به انگیزه تغییر شکل آشپزخانه خود نگاه می‌کنید، احتمالا به مقدار زیادی عکس خواهید رسید که شامل تعداد زیادی رنگهای روشن هستند. امروزه تقاضا برای استفاده از رنگهای روشنی همچون سفید بسیار افزایش یافته است.

اما آیا این یک گرایش است یا این یک نگاه بی‌پایان خواهد بود که برای همیشه باقی خواهد ماند؟ بخش بزرگ در مورد یک آشپزخانه تماما سفید این است که شما می‌توانید از وسایل دکور و ویژگی‌هایی که برجسته هستند استفاده کنید. اگر کنجکاو هستید که ببینید آیا این نگاه برایتان کارساز است یا نه، این است که چگونه آشپزخانه سفید تان را طراحی کنید.

برای یک آشپزخانه جدید آماده هستید؟

ایده‌های آشپزخانه سفید

رنگ سفید ظاهر تمیز و تمیز کننده است که می‌تواند در طول زمان به خوبی گذر کند و فضای خوشامد گویی برای همه باشد. در سال‌های اخیر، طراحان توجه زیادی به طراحی های سبک روشن نشان داده اند. با این حال، این دقیقا یک اتفاق جدید نیست.

 

یک متخصص آشپزخانه و حمام در شرکت مهندسی ، میگوید: ” آشپزخانه‌های سفید مدت‌ها طول کشید تا محبوب شوند. آن‌ها قطعا در سال‌های اخیر محبوبیت پیدا کرده‌اند و می‌بینم افرادی که از رنگهای روشن مایل به سفید انتخاب می‌کنند خیلی بیشتر از رنگهای تیره هستند. من فکر می‌کنم این یک نگاه است که همیشه محبوب خواهد بود و به زودی قدیمی نخواهد شد.”

 

با توجه به این موضوع، در اینجا چند حوزه آشپزخانه وجود دارد که شما می‌خواهید به آن توجه کنید اگر در یک آشپزخانه کاملا سفید رنگ بزنید:

 

اشتباه‌ات آشپزخانه سفید

چیزی که معمولا صاحبان خانه را از تصمیم‌گیری در یک آشپزخانه تماما سفید منع می‌کند، یاد گرفتن این است که چگونه این کار را انجام دهد. اغلب، آن‌ها فکر می‌کنند که یک آشپزخانه سفید به آن‌ها کمک خواهد کرد تا یک اتاق تاریک را روشن کنند، اما این ممکن است همیشه صادق نباشد. یک طراح کابینت می‌گوید ” مردم فکر می‌کنند که سفید به معنای روشن است و این لزوما درست نیست. اگر نور طبیعی نداشته باشید، باید یک شکل دیگر از نورپردازی روشن‌تر اضافه کنید و یا اتاق تاریک و تاریک به نظر برسد. سفید قطعا به روشن کردن فضا کمک می‌کند، اما نور چیزی است که آن را واقعا درخشان می‌کند.”

 

علاوه بر این، اگر از سایه درست استفاده نکنید، می‌توانید در یک آشپزخانه کاملا سفید اشتباه کنید. سفید یک رنگ صاف نیست اما می‌تواند با صداهای مختلفی که گاهی اوقات حتی اگر به طور مناسب استفاده نشود می‌تواند برخورد کند.

 

او گفت: ” همه رنگ‌های سفید با هم نمی‌روند. برخی می‌توانند رنگ صورتی داشته باشند در حالی که برخی دیگر زرد هستند. زمانی که همه این سایه‌ها در کنار هم قرار دارند، در یک فضای مشابه، مشخص خواهد شد که همه آن‌ها در یک خانواده واحد نیستند. شما مجبور نیستید از همه رنگ‌های سفید رنگ استفاده کنید، اما به صدای نرم توجه کنید.”

استفاده از بافت آشپزخانه سفید

فقط به این دلیل که یک آشپزخانه سفید دارید، به این معنا نیست که نمی‌توانید کمی رنگ و یا بافت را در اینجا و آنجا اضافه کنید. در واقع، پس‌زمینه خنثی به رنگ‌ها واقعا پاپ کمک می‌کند. شما می‌توانید این کار را با برخی از جزئیات کوچک‌تر که به آن اضافه می‌کنید انجام دهید.

بافت‌های مختلف و رنگ‌های مختلف می‌توانند آشپزخانه سفید شما را از استریل کردن به سرعت گرم کنند. یک قطعه کوچک از هنر دیواری یا چند لوازم جانبی آشپزخانه یک راه آسان برای رسیدن به یک نگاه زیبا به آشپزخانه است.

 

توصیه‌های تمیز کردن آشپزخانه سفید

وقتی به آشپزخانه سفید فکر می‌کنم، به طور خودکار در مورد لکه‌های اجتناب‌ناپذیر و کثیفی که رخ می‌دهد نگران می‌شوم، چون مطمئنم که بسیاری از مالکان دیگر هم این کار را می‌کنند. با این حال، بیشتر از یک آشپزخانه معمولی نیست. داشتن یک روتین تمیز کردن آشپزخانه پس از پخت آخرین غذای روز می‌تواند به طور قابل‌توجهی به شما کمک کند. این می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 

همه سطوح کابینت را پاک کنید.

جارو کنید و به سرعت کف را تمیز کنید.

سطح اجاق‌گاز را تمیز کنید.

دقت کنید که هر سطحی را که به آن نیاز دارید، مرتب کنید. معمولا باید هر پنج سال یک‌بار تغییراتی هر چند کوچک انجام شوند تا هم به حفظ زیبایی و بهداشت کمک کرده باشید.

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید می توانید از طریق تلگرام 9191102047 با ما در تماس باشید.

به دنبال ایده‌های بیشتر برای آشپزخانه خود هستید؟ ایده‌های yousefiart2005 را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *