به شما کمک میکنیم خانه خود را بفروشید(بخش اول)

 

تو تصمیم گرفتی برگردی خونه خودت را بفروشی! قبل از تماس با دلال معاملات ملکی، می‌خواهید خانه تان را تازه کنید تا خریداران را جذب کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای جلب توجه مردم به منزل، تغییر رنگ داخلی و حتی نمای خارجی است. شما می‌خواهید خریدار بالقوه وارد خانه شما شده و شگفت‌زده شود.

انتخاب رنگ‌های مناسب به تغییر منزل تان کمک خواهد کرد و یک اتاق تاریک را روشن خواهد کرد و اتاق کوچکی به نظر می‌رسد و همه مطمئن هستند که شما یک علامت فروخته‌شده را سریع‌تر دریافت خواهید کرد. در حالی که فکر می‌کنید چه رنگی برای انتخاب کردن وجود دارد، من اینجا هستم تا شما را از طریق این روند پیاده کنم و به شما کمک کنم بهترین رنگ را انتخاب کنید تا به شما در فروش خانه کمک کند.

آیا شما آماده هستید قبل از این که آن را در بازار قرار دهید شروع به نقاشی کردن منزل خود کنید؟

انتخاب رنگ‌های

زمانی که به رنگ کردن خانه خود قبل از فروش فکر می‌کنید، می‌خواهید خریدار را در ذهن خود نگاه دارید.

افرادی که به دنبال فروش هستند باید از رنگ‌های تیره، عمیق یا پررنگ مانند قرمز، قهوه‌ای قرمز، پرتقالی، طلا و یا هر رنگ نئون دور بمانند. به همین دلیل، پیشنهاد های زیاد به فروش یک خانه کمک می‌کنند چون خریدار می‌تواند تصور کند که اشیا را به سمت راست هدایت کند و مجبور نباشد تا زمانی که آماده باشند، نقاشی کنند.”

 

اینها چیزهایی هستند که هنگام نقاشی منزل تان برای گذاشتن آن در بازار در ذهن داشته باشید:

رنگ‌های خنثی

ایده‌های خارجی

رنگ‌های داخلی

هزینه‌های نقاشی داخلی

رنگ‌های خنثی

 

رنگ‌های خنثی

 

رنگ‌های خنثی چیزی جز )خسته‌کننده بودن( هستند، آن‌ها یک بوم ایده‌آل برای شما ایجاد می‌کنند تا خانه شما را به نمایش بگذارند و به مالکان جدید کمک کند تا زندگی خود را در خانه تصور کنند. این رنگ‌های مناسب خوب کار می‌کنند تا خانه تان تمیزتر و عملی‌تر جلوه کند تا اگر می‌خواهید از یک رنگ روشن استفاده کنید.

 

ممکن است سبک شما نباشد اما به یاد داشته باشید که هدف شما فروش خانه تان با توجه به اکثریت است. خانه داران آینده همیشه می‌توانند مطابق با ذائقه رنگ مورد نظر خود عمل کنند.

ایده‌های خارجی

 

در طول زمان، طبیعت مادر می‌تواند عوارض بیرونی خانه شما را بگیرد. خارج از خانه شما همان چیزی است که مالکان خانه وقتی برای چک کردن خانه شما می‌آیند، اولین آن‌ها را می‌بینند. این درخواست محدود تنها در مورد محوطه‌سازی نیست، رنگ خارجی خانه شما نیز ممکن است نیاز به روز رسانی داشته باشد.

 

زمانی که در مورد رنگ‌ها برای ظاهر بیرونی تحقیق می‌کنید، مطمئن شوید که به سبک منزل خود وفادار می‌مانید. خانه‌های سبک تودور به رنگ قهوه‌ای، کرم و سفید مشهور هستند که به تعریف آجر، سنگ و لوح سفید نیز کمک می‌کند. نقاشی یک رنگ به سبک تودور از ظرافت آن‌ها دور می‌شود. فقط باید با انتخاب یک رنگ برای شاتر و یک رنگ دیگر برای بقیه خانه، آن را ساده نگه دارید. شما نمی‌خواهید که خانه شما به دلایل غلط از پا در بیاید.

رنگ‌های داخلی

 

اگر نگران رنگ کردن کل خانه هستید، یک رنگ آن را صاف خواهد کرد، یک رنگ روشن را در یک سایه تیره‌تر برای استفاده در یک دیوار خنثی و یا ایجاد یک نگاه منسجم از اتاق به اتاق انتخاب کنید. دیوارهای مهمان می‌توانند در هنگام تلاش برای فروش خانه خود مهارت داشته باشند چون آن‌ها بسیار ذهنی هستند. روشی که شما اسباب و اثاث خود را تنظیم کرده‌اید و اندازه آن را دیکته می‌کنید، نشان می‌دهد که شما چطور به فضای خود نگاه می‌کنید. مالکان بالقوه نمی‌خواهند در مورد چگونگی راه‌اندازی مغازه احساس قفل کنند. سعی کنید همه چیز را ساده نگاه دارید.

 

اگر هنوز مطمئن نیستید کدام رنگ‌ها بهتر با خانه شما کار می‌کنند، ممکن است بخواهید یک طراح داخلی را استخدام کنید. یک طراح داخلی خواهد دانست که چه رنگ‌ها در هر اتاق خوب عمل خواهند کرد، که رنگ‌ها کاملا مکمل یکدیگر خواهند بود و اینکه مالکان آتی چه چیزی را دنبال می‌کنند.

 

هزینه‌های نقاشی داخلی

هزینه کلی نقاشی منزل به چند عامل بستگی دارد. پیش از پرداختن به این پروژه و نحوه انجام صحیح آن، به خودتان آموزش دهید. قبل از ایجاد یک ضربه قلم‌مو، مطمئن شوید که تمام ابزار لازم را در دست دارید. در زیر سه مورد برتر که ممکن است نادیده بگیرید آورده شده‌است:

 

برای اضافه کردن حساب بیشتر از ماشین‌حساب استفاده کنید

یک سفره یکبار مصرف رولی در کف زمین شما از کشیدن رنگ بر روی آن‌ها محافظت می‌کند

یک قلم‌مو با کیفیت بالا که از زیر آوار بیرون نمی‌رود

در حالی که ممکن است با اشتباه‌ات کوچک مشکلی داشته باشید، به یاد داشته باشید که رنگ را به روز رسانی می‌کنید تا خانه تان را به فروش برسانید. بهتر است نقاش حرفه‌ای استخدام کنید.

 

نتیجه‌گیری

در بالای ذهن، رنگ خاکستری و خاکستری گرم را انتخاب کنید تا منزل تان را اصلاح کنید. دیواره‌ای تازه با ذائقه رنگ جاودانه، اجازه می‌دهد تا بر زیبایی خانه شما تمرکز کرده و به آن‌ها کمک کند تا آن را به عنوان خانه بالقوه خود تصور کنند.

 

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید می توانید از طریق تلگرام 9191102047 با ما در تماس باشید.

به دنبال ایده‌های بیشتر برای خانه خود هستید؟ ایده‌های yousefiart2005 را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *