لذت بردن از استخر خانگی

اگر استخر دارید، به احتمال زیاد نقطه کانونی حیاط پشتی است. اما اگر عرشه استخر و ناحیه اطراف آن به خوبی نگهداری نشود، این می‌تواند یک چیز زشت باشد.

روی عرشه استخر جایی است که مردم برای لذت بردن از نور خورشید جمع می‌شوند و در آب شنا می‌کنند. اگر به درستی نگهداری نشود می‌تواند به راحتی کثیف شود. در اینجا چند میز کوچک برای تزئین ایده‌ها و نحوه حفظ آن در طول تابستان آورده شده‌است.

بدون توجه به اینکه استخر شما در بالای زمین قرار دارد، احتمالا یک عرشه استخر دارید که به تزئین نیاز دارد. شما ممکن است آن را نبینید، اما حتی انبار کردن شما به عرشه شما یک عنصر تزیینی است که باید در نظر بگیرید. در اینجا برخی از مناطق برای فکر کردن به این که شما آماده اید که عرشه خود را تزئین کنید آورده شده‌است:

ویژگی‌های ایمنی عرشه استخر

قبل از این که چیزی به عرشه استخر خود اضافه کنید، ابتدا باید مطمئن شوید که وضعیت خوب است. یک عرشه مخزن شکسته یا رنگ‌باخته نمی‌تواند حتی با بهترین دکوراسیون پنهان شود. بنابراین مطمئن شوید که عرشه استخر شما به لحاظ ساختاری اول به نظر می‌رسد، بدون در نظر گرفتن مواد.

تعمیر و به روز رسانی یک عرشه ممکن است کمی بیشتر از بودجه شما باشد، اما باید انجام شود. هزینه متوسط برای تعمیر یک عرشه بستگی به نوع انتخاب لوازم  شما می باشد.

 

مبل عرشه

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های عرشه استخر، مبل است. بر خلاف مبلمان استاندارد عرشه، این باید شامل چند صندلی راحتی باشد که در آن می‌توانید در نور خورشید استراحت کنید. اگر می‌خواهید آن را فضایی برای سرگرمی بسازید، ممکن است بخواهید چند صندلی راحتی اضافه داشته باشید. برای کسانی که در حال برنامه‌ریزی تغییر شکل جدیدی هستند، چند توصیه داریم.

 

” شما می‌توانید حیاط خود را با مبلمان حصیری، طراحی مبلمان در فضای باز و یا خلاقانه تر کنید و محل نشستن آن را پر کنید، پر از بالش‌ها”

نورپردازی عرشه پول

این هتل نه تنها یک ویژگی ایمنی مورد نیاز را روشن می‌کند بلکه به شما این امکان را می‌دهد که در عصر از فضای خود لذت ببرید. در حال حاضر لامپ‌های آفتابی “رشته” در حال حاضر مد روز هستند. اگر شما قصد زیبایی عرشه را دارید، باید روشنایی را به منطقه اضافه کنید. پیشنعاد میشود نورپردازی نوار بین هر یک از پله‌های عرشه اضافه شود.

پوشش گیاهی

گیاهانی که شما برای عرشه خود انتخاب می‌کنید واقعا دکوراسیون خود را از هم جدا می‌کنند. این یکی از آسان‌ترین و بهترین روش‌ها برای تزیین عرشه شما است، چون همه چیز طبیعی است! یکی دیگر از مزایای اضافه‌شده، حریم خصوصی است که گیاهان بلند و تاک‌ها فراهم می‌کنند.

” افرادی که دارای برکه هستند از احساس داشتن جنگل‌های گرمسیری خود لذت می‌برند. اما چطور می‌توانید این کار را با عرشه خالی انجام دهید؟ با فروشنده بذر خود چک کنید و بفهمید که گیاهان، گل‌ها و تاک‌ها در آب و هوای شما رشد خواهند کرد. این سبزی به شما حریم خصوصی بیشتری می‌دهد. گل‌های شکفته زیبایی ظاهر استخر شما را افزایش خواهند داد. در حالی که ممکن است بخواهید کل نمای استخر را پوشش ندهید، یک دیوار چوبی chevron شیک و زیبا به نظر می‌رسد و تاک‌ها روی آن رشد می‌کنند. استفاده بیش از یک نفر می‌تواند استخر و عرشه شما را از دید خیابان یا همسایگان مسدود کند.”

شما هم چنین می‌خواهید از گیاهان دوری کنید که توده‌ای از آوار را ایجاد می‌کنند و استخر شما را خیس می‌کنند. در اینجا چند ایده در مورد این که چه گیاهانی باید به عرشه استخر شما اضافه شوند آورده شده‌است:

نیلوفر آبی

مریم‌گلی بنفش

پرندگان بهشتی

یاسمن ستاره‌ای

مواد دکوری طبیعی

اگر در این فکر هستید که چه چیزی در دکوراسیون استخر داغ است، مواد ساخته‌شده از چوب، بامبو یا حتی مواد گیاهی دیگر چیزی است که داغ است. نه تنها این یک روش سازگار با محیط‌زیست برای جلوه کردن روی عرشه استخر است، بلکه نگاهی به فضای باز نیز می‌اندازد.

 

شما می‌توانید انتظار داشته باشید که محوطه عرشه در بالای مناطق استخر قرار داشته باشد. در آنجا بیشتر آلاچیق با سقف چوبی وجود خواهد داشت. پشت این منطقه بامبو را در نظر بگیرید. تاک‌های رو به رشد سریع با شکوفه‌های گل یک روش زیبا برای رشد حریم خصوصی هستند.

 

ویژگی‌های ایمنی عرشه استخر

حتی اگر سرگرم عرشه خود هستید، به خاطر داشته باشید که اگر مراقب نباشید، حوادث می‌تواند در منطقه استخر روی دهد. عرشه خود را به گونه‌ای سبک کنید که ایمنی عرشه را افزایش دهد. در نظر بگیرید که یک دروازه کوچک برای نگه داشتن حیوانات خانگی و کودکان در روی عرشه استخر زمانی که هیچ نظارتی وجود ندارد، اضافه کنید. نورپردازی عرشه مناسب، کلید لذت بردن از عرشه استخر در شب به صورت ایمن است. همچنین ممکن است بخواهید یک فضا روی عرشه استخر داشته باشید تا یک کیت امدادی، ژاکت زندگی و دیگر موارد ایمنی را ذخیره کنید.

 

نتیجه‌گیری

در تابستان امسال با دیزاین کردن به زیبایی روی عرشه استخر خود از فضای باز لذت ببرید. اثاثیه، لوازم جانبی و چیزهای بیشتری را می‌توانید با هم جمع کنید تا عرشه تان بسازید.

 

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید می توانید از طریق تلگرام 9191102047 با ما در تماس باشید.

به دنبال ایده‌های بیشتر برای استخر خود هستید؟ ایده‌های yousefiart2005 را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *