تماس با ما

09107601776 

982144590931+

آدرس :تهران.تهرانسر.خ گیتی نما (14) پاساژ گلستان طبقه اول پ32

اینستاگرام
yousefiart1

تلگرام
yousefiart

واتساپ

0910761776

———————————

بیشتر بدانید

به مقاله راهنمای یک خرید خوب و متفاوت خوش آمدید ، در ابتدا از شما ممنونیم که وقت خود را گذاشتید و این مقاله را می خوانید . ما هم همانند شما از سایت ها و فروشگاه های مختلف خرید کرده ایم از بعضی خیلی راضی بودیم ، از بعضی متوسط و بعضی ها هم شاید دیگر هرگز حاضر نباشیم از آنها خرید کنیم !

اما قطعا این سه دسته خدمات و ویژگی های متفاوتی داشته اند و ما به انتخاب خود بهترین را برگزیدیم ، حال شما هم که اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید و مطمئنا به دنبال چندین ویژگی اساسی هستید یعنی قیمت مناسب در کنار یک خرید آسان و مطمئن اینترنتی و در نهایت تحویل کالا مورد نظر در زمان تعیین شده با بسته بندی مناسب مطابق با ویژگی های انتخابی و برابر با آنچه که در سایت مشاهده کردید و در ادامه ارائه خدمات و راضی بودن از جنس خریداری باعث می گردد شما از آن محصول کاملا راضی یا ناراضی باشید .

گروه تولیدی یوسفی در تلاش است تا به کوچکترین نکات برای جلب اطمینان هر چه بیش تر شما عزیزان توجه کند . در این راستا راهنمایی را درج کردیم که مرحله به مرحله به شما عزیزان برای خرید از وب سایت کمک خواهد کرد .

تا این جا باعث افتخار ماست که توانسته ایم متفاوت ترین کار ها را به مشتریان خود عرضه کنیم ، اما کار متفاوت قیمت متفاوتی هم خواهد داشت این دقیقا همون جمله ای هست که ما خیلی وقت ها وقتی به فروشنده یا سازنده کارهای سفارشی می گیم از او می شنویم !

در این راستا ما تصمیم گرفتیم با حداقل و در فشرده ترین حالت برای محصولات خودمان قیمت گذاری کنیم چون ما هم همانند شما از گرانی بازار ، از مشکلات پیش رو در خانواده ها و جامعه با خبر هستیم بخاطر همین این اطمینان را به شما خواهیم داد که هزینه ها نسبت به جنس و کیفیت ارائه در بازه کمترین مبلغ قرار گرفته است .

شما پس از انتخاب محصول قصد خرید از ما را دارید برای اینکه شما از ابتدا تا انتهای خرید ، یک خرید خوب و با اطمینان داشته باشید سایت ما مجهز به سیستم های امنیتی متعددی می باشد لذا تا زمانی که شما در وب سایت ما هستید و مشغول هر گونه فعالیت هستید کاملا ایمن و به دور از دسترس هرگونه افشای اطلاعات خواهید بود .

پس از انجام خرید و تکمیل فرم های مربوطه به سایت مرجع در زمینه پرداخت الکترونیک بنام زرین پال متصل خواهید شد این شرکت یکی از بهترین ها در زمینه پرداخت الکترونیکی می باشند که مورد تایید مراجع نیز می باشد که میتوانید با کلیک بر روی نام آن به سایت شرکت مورد نظر لینک شوید و یک راه دیگر نیز وجود دارد که با هماهنگی با پشتیبانی گالری محصول مورد نظر خود را انتخاب و مبلغ مورد را کارت به کارت نمایید که در این صورت حتما می بایست با پشتیبانی هماهنگی بفرمائید .

پس از تکمیل فرآیند پرداخت توسط شما ، ما در اسرع وقت کالا مورد نظر شما را بسته بندی خواهیم کرد و برای شما ارسال خواهیم کرد ( قبل از بسته بندی تمامی کالا ها چک میگردد و با اطمینان به دست شما خواهند رسید ) ضمن اینکه در هر مرحله پیامکی به شما ارسال میگردد و مجددا پس از اینکه محصول شما بسته بندی شد و به شرکت پستی ارسال شد کد پیگیری پست محصول نیز برای شما پیامک می گردد که می توانید توسط بخش صفحه شما و زیر مجموعه رهگیری مرسولات پستی از زمان دقیق دریافت پستی محصول خود آگاه شوید .

پس از دریافت کالا مورد نظر خود از مامور پست مجددا متذکر می شویم که اگر بسته دریافتی مشکلی داشت حتما در نزد مامور پست بسته را باز کرده و اگر مشکلی بود جعبه و تمامی بسته بندی را نزد خود محفوظ داشته باشید تا ما در اسرع وقت رسیدگی کنیم . لازم به یاداوری است پشتیبانی ما 7 روز هفته فعال می باشد چون پاسخگویی وظیفه ماست .

بعد از مدتی استفاده حتما نظر خود را نسبت به محصول مورد نظر با ما در میان بگذارید تا هم ما پیشرفت کنیم چون گروه تولیدی یوسفی از سکون و یکجا ماندن بی زار است و هر روز در تلاش هستیم تا کیفیت و مدل ها خود را ارتقا دهیم . امیدواریم مقاله راهنمای یک خرید خوب و متفاوت مفید بوده باشه بهترین ها را برای شما آرزومندیم .